Wysokie zwycięstwo rezerw

Wierna II – GLKS Krasocin 6 : 1 (5 : 0)

Wierna : Kubarski, Lasota, Mazurczak, Łebek, Gajek, Miśta (46’Ambur),Dudek, Trybek, Strzelecki, Niechciał, Rogula (46’ Cygan).

Bramki dla Wiernej : Miśta 10’, Trybek 13’ (rzut karny) ,Rogula 17’, 24’,34’, Cygan 65’
Ten mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze. Do 25 minuty wygrywaliśmy już 4:0 i wiadomo było, ze od tego momentu walczymy tak naprawdę z własną koncentracją. Do przerwy wpadła jeszcze jedna bramka na 5:0. Pierwszą bramkę w 10 minucie strzelił Mista, który dostał piłkę wzdłuż pola karnego od Roguli i praktycznie do pustej bramki dał nam prowadzenie. Na 2:0 w 13 minucie podwyższył nasz kapitan Trybek B po strzale z karnego ( faula na Roguli). Klasycznego hat-trika w tej połowie zaliczył Rogula  wykorzystując za każdym razem sytuację sam na sam, strzelając bramki w 17, 24 i 34 minucie. Po przerwie w naszą grę wkradło się trochę nie potrzebnego chaosu wskutek czego goście doprowadzali do groźnych sytuacji. Swoją bramkę dołożył Cygan w 65 minucie który dostał idealna piłkę od Lasoty. Niestety również straciliśmy bramkę w 79 minucie. I to chyba jedyny minus tego meczu. Zdarza nam się taki brak koncentracji w szczególności w meczach w których wysoko prowadzimy. Przed nami kolejny mecz tym razem z Kluczewskiem na wyjeździe i już wiemy o tym, że to będzie ciężki mecz, w który jeżeli nie damy z siebie 100% to nie wywieziemy punktów.