Juniorzy starsi dzielą punkty

Wierna – Lechia Strawczyn  3 : 3  (3 : 1)

Wierna : Kosik, Żak, Polak, Kałuża, Hajduk, Miśta (46’ Wijas), Standerski, Rylski, Otręba (60’ Wardecki), Machnik, Rogula (46’ Krzyżyk).

Bramki dla Wiernej : Rogula 2’, 16’, Miśta 25’
Szkoda, że nie udało się nam utrzymać prowadzenia do przerwy 3:1 i ostatecznie zremisowaliśmy 3:3. Początek meczu ułożył się dla nas bardzo dobrze bo już w 2 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Rogula. Kolejne bramki dołożył Mista. Pierwsza w 16 minucie z karnego po falu na Roguli, a w 25 minucie wykorzystał zamieszaniu w polu karnym. Do przerwy goście strzelili bramkę na 3:1. Po przerwie musieliśmy dokonać dwóch zmian. Zszedł Rogula i Mista, przez to nasza gra już  nie była tak płynna. Widać jak duży wpływ na ten zespół mają zawodnicy na co dzień grający w b klasie. Po przerwie nie wykorzystaliśmy swoich dwóch bardzo dobrych sytuacji, a goście doprowadzili do remisu. Pierwsza bramkę na 3:2 w  sytuacji sam na sam wykorzystał zawodnik gości w 70 minucie .Bramkę na 3:3 bezpośrednio z rzutu wolnego po rykoszecie od murku strzelił zawodnik gości. Z perspektywy całego mecz to ten punkt nie jest zły. Następny mecz w Kielcach.