Pewna wygrana juniorów starszych

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ]Wierna – Orlicz Suchedniów 3 : 1 (2 : 1)[/gdlr_heading]

Bramki dla Wiernej : Standerski 43′, Gągorowski 45′,48′

Wierna : Kosik, Hajduk, Polak, Wardecki (60’Kropisz), Machnik, Wijas, Standerski, Gągorowski, Rudkiewicz, Krzyżyk,Rylski.

Ten mecz zaczęliśmy dość nerwowo. Do momentu strzelenia bramki na 1:1 (strzał w okienku z około 20m Kacpra Standerskiego) to drużyna gości uzyskała przewagę na boisku. Jednak to dwie nasze bramki do szatni zmieniły obraz gry. Po przerwie widać było, że zawodnicy wyszli skoncentrowani, ponieważ już w pierwszych minutach mieliśmy parę sytuacji, jedna z nich zakończyła się bramką i prowadziliśmy 3:1. Mecz układał się po naszej myśli do momentu straty zawodnika, drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę w 70 minucie  otrzymał Polak Szymon. W tym momencie to goście zaczęli przeważać, ale dzięki ogromnej determinacji i zaangażowaniu mimo gry w osłabieniu nie straciliśmy bramki, a przy odrobinie szczęścia mogliśmy podwyższyć jeszcze ten wynik.