Porażka w Krakowie

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ]Garbarnia Kraków – Wierna 2 : 1 (0 : 0)[/gdlr_heading]
Bramki: Smolarczyk 63′ Ogar 70′ Bała 74′ (samobójcza)
Wierna; Gugulski – Krzeszowski, Grunt, Bała, Kołodziejczyk Michał – Malinowski (77′ Kraus), Czarnecki, Kołodziejczyk Marcin, Hajduk (46′ Foksa, 84′ Rak) – Krzyżyk (85′ Trybek), Smolarczyk
Kolejnej wyjazdowej porażki doznali nasi piłkarze. Do przerwy gra toczyła się w środkowej strefie i nie było sytuacji podbramkowych. Niestety sędzia główny spotkania pokazał dwukrotnie żółty kartonik Kołodziejczykowi Michałowi i od 44′ musieliśmy grać w dziesiątkę. Decyzja ta była bardzo krzywdząca dla naszego zawodnika gdyż były tylko dwa przewinienia i absolutnie nie na żółte kartki. Zawodnicy Garbarni popełniali takie same faule jednak one nie były już karane z taką samą konsekwencją jak u naszego obrońcy. Na domiar złego w polu karnym przeciwnika faulowany był Smolarczyk jednak gwizdek arbitra tym razem milczał. W drugiej połowie wyszliśmy na prowadzenie po strzale głową Smolarczyka. Jednak napór gospodarzy okazał się zbyt silny i straciliśmy dwie bramki. Trzeba też podkreślić bardzo dobrą postawę Gugulskiego, który kilka razy uchronił nas od straty następnych bramek. w końcówce jeszcze raz ruszyliśmy do ataków jednak w dobrych sytuacjach Smolarczyk i Czarnecki minimalnie trafiali obok słupka.
Warto nadmienić że spotkanie to oglądał prezes PZPN Pan Zbigniew Boniek i po zakończeniu spotkania rozmawiał z naszymi zawodnikami analizując mecz i życzył powodzenia w kolejnych grach sezonu.