TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „ARKA CUP 2017”

W dniu 9.12.2017 r. odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej  ARKA CUP 2017 o puchar wójta gminy Kluczewsko, którego organizatorem był Klub Sportowy „ARKA” Kluczewsko..
Turniej ten rozgrywany był w roczniku 2007 i młodsi, uczestniczyło w nim osiem drużyn, min.  Victoria Żytno, Pilica Przedbórz , Wierna Małogoszcz, Bucovia Bukowa,  GLKS Krasocin, Deko Włoszczowa, Hetmana  Włoszczowa, Arka Kluczewsko. Ok. 120 uczestników.

Młodzi zawodnicy MKS „Wierna” Małogoszcz prowadzeni przez trenera Mariusza Rudkiewicza zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Po zwycięstwach w meczach  grupowych i  pokonując w półfinale drużynę ARKI Kluczewsko awansowali do finału, gdzie przeciwnikiem była drużyna PILICA Przedbórz. Nasi chłopcy  wygrali mecz finałowy i ostatecznie zajęli I miejsce w tegorocznym turnieju.

Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk wójta gminy Kluczewsko, prezesa KS „ARKA” Kluczewsko pamiątkowe puchary i nagrody. Najlepszym strzelcem turnieju został Błażej Bednarski  MKS „Wierna” Małogoszcz. Za wyjazd na turniej chciałbym podziękować Zarządowi Klubu i Rodzicom.

Przewiń do góry