Mecz walki

Wierna II – GKS Kluczewsko   0 : 0 (0 : 0)

Wierna II : Ślizowski- Foksa, Łebek, Dudek, Miśta, Kraus (46′ Borowski), Tryebk Bartek, Mazurczak, Gągorowski (70′ Niechciał), Ryslki (60′ Wijas), Cygan.

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz z drużyną ze szczytu tabeli, która jest naszym bezpośrednim konkurentem w drodze do awansu do A klasy – GKS Kluczewsko . Obie drużyny przystąpiły do meczu mocno zmotywowane . Po kilku minutach gry zarysowała się nieznaczna przewaga naszego zespołu, który stworzył kilka bardzo groźnych sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie najlepsze sytuacje strzeleckie mieli Karol Gągorowski w sytuacji sam na sam z bardzo ostrego kąta strzela obok słupka oraz Bartek Kraus, który popisał się bardzo dobrym strzałem z 18 m, po który piłka trafia w poprzeczkę i opuszcza pole gry. Goście skutecznie bronili się przeprowadzając kilka kontrataków, które nie tworzyły bezpośredniego zagrożenia naszej bramki.

W drugiej połowie przeprowadziliśmy trzy zmiany lecz nie wpłynęło to na obraz gry. Nasza drużyna znów była stroną dominującą lecz nie potrafiliśmy udokumentować tego bramką.  Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktu przy wyniku 0 : 0.

Kolejny mecz to wyjazd do Nagłowic gdzie zmierzymy się z tamtejszym Dębem zajmującym drugie miejsce w tabeli. Mecz odbędzie się 14 maja o godzinie 11.00.

Przewiń do góry