Mecz kontrolny Wierna – GKS Nowiny

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ]  Wierna – GKS Nowiny 7 : 1 (2 : 0)[/gdlr_heading]

Skład I połowa : Gugulski , Foksa, Grunt, Łebek, Kupczyk, Kuzincow, Mularczyk, Paprocki, Wijas, Kołodziejczyk Marcin, Rogula

II połowa : Gugulski, Foksa, Grunt, Kołodziejczyk Michał, Bała, Czarnecki, Trybek Bartek, Paprocki, Kupczyk, Kołodziejczyk Marcin, Rogula (60’ Gągorowski)

Bramki dla Wiernej : Wijas 2, Rogula, Paprocki, Kołodziejczyk Marcin, Łebek, Kupczyk

Zwycięstwem zakończył pierwszy mecz kontrolny Wiernej z drużyną GKS Nowiny. W spotkaniu trener nie mógł skorzystać z siedmiu zawodników wychowanków Wiernej, którzy w dniu dzisiejszym będą się bawić na balach studniówkowym w swoich szkołach.

W następnym tygodniu nasza  drużyna rozegra dwa sparingi, w środę 01.02.2017r. z Unią Sędziszów w  Lelowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią  oraz sobotę 04.02.2017r. w Końskich na boisku ze sztuczną nawierzchnią  z  Szydłowianką Szydłowiec.