Zwycięski wyjazd rezerw

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ] LZS Czarnocin – Wierna  1 : 3 (0 : 2)[/gdlr_heading]

Bramki dla wiernej : Miśta 9′, Strzelecki 21′, Mazurczak 80′.

Wierna : Kubarski, Gajek, Łebek,, Mazurczak, Lasota, Dubek, Borowski, Trybek, Strzelecki, Miśta, Rogula (60; Niechciał)

Z dobrej strony zaprezentowaliśmy się wreszcie na wyjeździe.W meczu z Czarnocinem od początku narzuciliśmy swój styl gry co zaprocentowało kilkoma bardzo dobrymi sytuacjami, z czego dwie zakończyły się bramkami. W 9 minucie sytuacje sam na sam wykorzystał Bartłomiej Miśta po dokładnej prostopadłej piłce od Strzeleckiego. Bramkę na 2:0 w 21 minucie strzelił Strzelecki, popularny Ślinka bardzo mocnym strzałem z około 20 metrów pokonał bramkarza gospodarzy. Do przerwy zeszliśmy z wynikiem 2:0. W drugiej połowie wszystko wyglądało dobrze do 58 minuty gdzie popełniliśmy błąd w obronie i goście strzelili kontaktową bramkę, w naszą grę wkradł się lekki chaos a goście próbowali doprowadzić do remisu grając prostą piłkę do przodu. W 80 minucie swoją kolejną asystę zaliczył Strzelecki tym razem z rożnego. Dobrą wrzutkę wykorzystał Mazurczak wyprowadzając strzałem głową nasz zespół na prowadzenie 3:1.