Zakończenie sezonu Orlik Młodszy

ZAKOŃCZENIE SEZONU ORLIKÓW

14zakończenie Orlik (Copy)Obie nasze drużyny Orlika Młodszego zakończyły swoje rozgrywki w sezonie 2015/2016. Podopieczni trenera Filipa Kleszcza w swojej grupie licencyjnej rozegrali pięć turniejów i uplasowali się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. Natomiast chłopcy prowadzeni przez Mariusza Rudkiewicza w swojej grupie mistrzowskiej rozegrali cztery turnieje zajmując trzecie miejsce.. W ostatnim turnieju w Końskich nie wzięli udziału ze względu na wyjazd dzieci na „Zieloną Szkołę” Trenerzy niektórych drużyn nie wyrazili chęci przełożenia terminu na inny dzień, skutkowało to brakiem  naszej drużyny w ostatnim turnieju.

W dniu 16 czerwca obie grupy wraz z rodzicami spotkały się na wspólnym grillu.Między grupami rozegrano mecze, a największą atrakcją był mecz chłopców z rodzicami.

Był to udany sezon w wykonaniu tych młodych zawodników. Widać było w przekroju całego sezonu, że mimo młodego wieku chłopcy przykładają się do treningów i chcą sukcesywnie podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Miejmy nadzieje, ze  zdobyte doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

Przewiń do góry