Wierna pozyskuje nowych sponsorów

Oprócz dobrych wyników w sezonie 2018/2019 pod okiem trenera Pawła Bienia, Wierna Małogoszcz prężnie działa w poszukiwaniu nowych sponsorów. Na przełomie sierpnia/ września 2018r. działacze klubu znaleźli sponsorów na sprzęt sportowy , dzięki czemu cała kadra IV ligowej drużyny wyposażona została w dwa nowe komplety strojów meczowych, koszulki Polo, dresy ,spodnie ¾, ortaliony oraz torby meczowe, cały sprzęt firmy Joma.

Pragniemy wyrazić szczególne podziękowania naszym sponsorom:

  • Firmie Nowak-Bud” Usługi Ogólnobudowlane ” Mateusz Nowak
  • Firmie STALKO – regeneracja przekładni kierowniczych oraz pomp wspomagania
  • Firmie Lenmar Marcin Lendlewicz- hurtownia artykułów metalowych- Małogoszcz
  • Firmie ENERPOPR- produkcja i sprzedaż płyt styropianowych

którzy widząc pozytywne zmiany w klubie Wierna Małogoszcz chcą z nami współpracować  i podpisali umowy sponsorskie na sezon 2018/2019r. Mamy nadzieję, że pozytywną postawą na boisku, będziemy godnie reprezentować nasz klub ale również  pozytywnie wpłyniemy na wizerunek  naszych sponsorów w rejonie Świętokrzyskim, dzięki czemu zostaną z nami na następne lata- powiedział w rozmowie z nami prezes Sławomir Trybek.

Na pewno cieszy mnie fakt, że udało nam się zaopatrzyć całą kadrę w kompletny sprzęt sportowy, warto podkreślić, że to nie tylko 18 osób z kadry meczowej ale również cała młodzież, która powoli puka do kadry 4 ligi, trenuje z nami a na razie ogrywa się w drugim zespole, który w większości składa się z młodzieżowców- powiedział trener  Bień Paweł

Przewiń do góry