Wierna Małogoszcz wspiera akcje Znajdź Pomoc

W sobotę 22 grudnia br. od godz. 17.00 w Zespole Szkół w Małogoszczu na sali gimnastycznej odbędzie się Turniej Charytatywny, którego celem jest zebranie funduszy na pomoc dla Grzegorza Lagierskiego, byłego piłkarza klubu MKS ,,Wierna” Małogoszcz.

 

Podopieczny Fundacji Znajdź Pomoc 27-letni Grzegorz Lagierski to mieszkaniec niewielkiej miejscowości Bocheniec (gmina Małogoszcz), z przeszłością związany z klubem MKS ,,Wierna” Małogoszcz. Grzegorz w ostatnim czasie walczy z chorobą nowotworową. Ostatnie badania pokazały, że choroba nie daje za wygraną, lekarz stwierdził, że czymś co może mu pomóc jest immunoterapia. Niestety na cały kurs tej terapii potrzebna jest kwota około 70000 złotych. W związku z tym Zarząd Klubu organizuje turniej i prosi o przybycie, udział i wsparcie wszystkich związanych z klubem, całe środowisko sportowe,  znajomych, kolegów, oraz chętnych wesprzeć tak szczytny cel.

 

W ramach turnieju do wygrania drobne niespodzianki oraz gadżety do wylicytowania. Osoby chcące pomóc w organizacji proszę o kontakt z Bień Paweł.

 

Więcej na temat zbiórki na https://znajdzpomoc.pl/marzenia/grzegorz-lagierski/

 

Na turniej zaprasza Grzegorz, który będzie z nami oraz klub MKS ,,Wierna” Małogoszcz, który objął patronatem ta imprezę.

Przewiń do góry