Turniej „Wierna” Oldboys 2018

43Turniej Wierna Oldboys 2018 (Copy)W dniu 17 marca br. na hali sportowej ZSzO Małogoszcz rozegrano piłkarski turniej „Wierna Oldboys” 2018. Tegoroczne rozgrywki to już trzynasta edycja imprezy. Turniej organizowany jest przez MKS „Wierna” Małogoszcz, a patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta i Gminy Małogoszcz Jan Głogowski. W tegorocznym turnieju wystartowały cztery drużyny: Oldboys Jędrzejów, Futol Factory Kielce, Lafarge Małogoszcz i gospodarz „Wierna” Oldboys Małogoszcz. W składach wszystkich drużyn znaleźli się zawodnicy z przeszłością ligową co zapewniło bardzo wysoki poziom sportowy rozgrywek. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Każdy z meczów to oddzielny spektakl trzymający widzów w napięciu od początku do końca. Już od samego początku wysoką formę prezentowali gracze Fafarge Małogoszcz, którzy mądrą i konsekwentną taktyką oraz dobrą skutecznością pokonali w pierwszym meczu zespół Oldboys Jędrzejów /1 : 0/. W kolejnych spotkaniach zespół Lafarge Małogoszcz pokonał kolejno drużyny Futbol Factory Kielce /4 : 1/, „Wierna” Olboys Małogoszcz /1 : 0/ zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju.

Zwycięska drużyna Lafarge Małogoszcz wystąpiła w składzie:

Piotr Jupowicz – kapitan

Marek Chełmiński

Piotr Kowalczyk

Łukasz Skrobot

Grzegorz Kotwica

Marcin Bodzioch

Daniel Tilutki

Paweł Wączała

Grzegorz Wątor

Michał Skrobot

64Turniej Wierna Oldboys 2018 (Copy)

Największy problemy zwycięzcom sprawili gracze „Wiernej” Oldboys tocząc bardzo wyrównane spotkanie obfitujące w wiele składnych widowiskowych akcji. Do ostatniego spotkania toczyła się walka o drugie miejsce w który spotkały się drużyny Oldboys Jędrzejów i Futbol Factory Kielce. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Kielc i to ona zajęła drugie miejsce w turnieju.

 

Wyniki końcowe turnieju:

Lp. Drużyna Pkt Bramki Miejsce
1. Lafarge Małogoszcz 9 6 : 1 I
2. Futbol Factory Kielce 6 6 : 7 II
3. Oldboys Jędrzejów 3 3 : 4 III
4. „Wiern” Oldboys Małogoszcz 0 3 : 6 IV

 

W turnieju wyłoniono najlepszych graczy.

Najlepszy strzelec : Marcin Bodzioch – Lafarge Małogoszcz

55Turniej Wierna Oldboys 2018 (Copy)

Najlepszy zawodnik : Paweł Balnik – Futbol Factory Kielce

57Turniej Wierna Oldboys 2018 (Copy)

 

Najlepszy bramkarz : Andrzej Śzcześniak – Oldboys Jędrzejów

59Turniej Wierna Oldboys 2018 (Copy)

 

Najlepszy najstarszy zawodnik : Jan Pisecki – „Wierna” Oldboys Małogoszcz

61Turniej Wierna Oldboys 2018 (Copy)

Nagrody dla zespołów i wyróżnionych zawodników wręczali Burmistrz UMiG Jan Głogowski, prezes MKS Wierna Sławomir Trybek, V – ce prezes Michał Borowski, dyrektor SP Małogoszcz Mariusz Piotrowski oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Maciej Tomczyk. Turniej mimo bardzo zaciętej rywalizacji sportowej przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze i był okazją do wielu radosnych wspomnień z poprzednich lat. Organizatorzy zapewnili o kontynuacji turnieju zapraszając wszystkich do spotkania za rok.

Wszyscy, którzy brali udział u turnieju są ZWYCIĘZCAMI . GRATULUJEMY !!!

Przewiń do góry