Soła Oświęcim vs Wierna

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ] Soła Oświęcim – Wierna  4 : 0 (4 : 0)[/gdlr_heading]

Wierna : Marzec – Krzeszowski, Michał Kołodziejczyk, Bała, Wijas, Malinowski (76 Kraus), Hajduk (46 Foksa), Czarnecki, Kowalski (67 Rak), Marcin Kołodziejczyk, Smolarczyk.

Bramki: 1:0 Dawid Wadas 16, 2:0 Dawid Dynarek z karnego 24, 3:0 Paweł Cygnar 40, 4:0 Cygnar 45.

Wysokiej porażki doznali nasi piłkarze w Oświęcimiu. Pierwszą sytuację stwarza nasza drużyna jednak Czarnecki nie trafia w bramkę. Pierwszą bramkę tracimy po rzucie rożnym, drugą z karnego. Nasi gracze próbują uzyskać bramkę kontaktową jednak w końcówce pierwszej połowy nadziewamy się na dwie skuteczne kontry Soły które wykańcza Cygnar. W drugiej połowie ambitnie dążymy do strzelenia honorowej bramki. Niestety Smolarczyk nie potrafi wykorzystać rzutu karnego i sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy, natomiast po strzale Marcina Kołodziejczyka piłka trafia w słupek. Jedynym pozytywem meczu jest debiut w drużynie seniorów, powracającego po ciężkiej kontuzji Bartłomieja Krausa.Kolejnym naszym przeciwnikiem będzie drużyna Cosmosu Nowotaniec. Mecz odbędzie się w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 17.00 na naszym stadionie.