Sezon 2017/18 runda wiosenna – podsumowanie

Zakończyła się runda wiosenna sezonu 2017/18 w której barwy Wiernej reprezentowało siedem drużyn w tym dwie seniorskie i pięć młodzieżowych.

Pierwsza drużyna występowała w IV lidze świętokrzyskiej zajmując na koniec sezonu 2017/18 XI miejsce w tabeli z dorobkiem 34 pkt przy stosunku bramek 40-56. Zajęte miejsce gwarantuje nam utrzymanie się w IV lidze. Drużyna w sezonie prowadzona była przez trenerów Mariusza Lnianego, którego z powodu doznanej kontuzji zastąpił Paweł Bień.

 

 

Drużyna w rundzie wiosennej zanotowała :

zwycięstwa – 7

remisy – 2

porażki – 8

W rundzie wiosennej znacząco poprawiła się skuteczność naszego zespołu dzięki zmianom kadrowym poczynionym przez trenera Mariusza Lnianego. Dzięki jego zabiegom pozyskaliśmy doskonałego napastnika Mateusza Fryca, którego gra przynosiła efekty punktowe. Mateusz zajął  drugie miejsce w klasyfikacji „Najlepszy strzelec IV ligi” przegrywając jedną bramką. Trener Paweł Bień postawił na doświadczenie powołując do drużyny Piotra Pawłowskiego powierzając mu jednocześnie funkcję kapitana drużyny. Pod koniec rundy dopadła nas plaga kontuzji. Z gry wypadli bramkarz Bartosz Gugulski, pomocnicy Bartek Wijas i Damian Czarnecki. W zespole debiutowali młodzi wychowankowie klubu Konrad Wijas, Karol Gągorowski, Jakub Kosik, Jakub Zaborowicz, Jakub Frączek i Jakub Grzyb, którzy otrzymywali szansę gry tak potrzebną dla zdobywania doświadczenia. Oczywiście końcowy wynik meczów to efekt gry całej drużyny i dlatego wszystkim zawodnikom Naszego Zespołu składamy serdeczne podziękowanie za trud mierzony litrami potu wylanego na treningach i meczach, który przekładał się na walkę na boisku o każdy metr o każdą piłkę. DZIĘKUJEMY !!!

Druga drużyna występowała w klasie rozgrywkowej A gr.2 i na koniec sezonu 2017/18 zajęła IX miejsce z dorobkiem 28 pkt przy stosunku bramek 39 – 44. Trenerem zespołu był Karol Stalmasiński.

 

 

 

Zespół w rundzie wiosennej sezonu zanotował :

zwycięstwa – 3

remisy – 1

porażki – 7

Drużyna borykała się z kłopotami kadrowymi lecz mimo to utrzymała się klasie A.

Juniorzy starsi występowali w klasie okręgowej juniorów starszych, gr. II zajmując na konie sezonu 2017/18 VI miejsce z dorobkiem 22 ptk przy stosunku bramek 43-41. Trener drużyny Karol Stalmasiński.

 

 

 

Zespół w rundzie wiosennej sezonu zanotował :

zwycięstwa – 4

remisy – 0

porażki – 6

Trampkarze występowali w klasie okręgowej juniorów starszych, gr. II zajmując na konie sezonu 2017/18 VI miejsce z dorobkiem 22 pkt przy stosunku bramek 43-41. Trener drużyny Michał Borowski.

 

 

 

 

Zespół w rundzie wiosennej sezonu zanotował :

zwycięstwa – 6

remisy – 2

porażki – 6

Młodzik starszy drużyna występowała w klasie okręgowej juniorów starszych, gr. A zajmując na koniec sezonu 2017/18 IV miejsce z dorobkiem 19 pkt przy stosunku bramek 30-23. Trener drużyny Filip Kleszcz.

 

 

 

 

Zespół w rundzie wiosennej sezonu zanotował :

zwycięstwa – 6

remisy – 1

porażki – 4

Młodzik młodszy drużyna występowała w Świętokrzyskiej Lidze Młodzików Młodszych /klasa mistrzowska/ zajmując na koniec sezonu 2017/18 V miejsce z dorobkiem 19 pkt przy stosunku bramek 30-23. Trener drużyny Mariusz Rudkiewicz.

 

 

 

Zespół w rundzie wiosennej sezonu zanotował :

zwycięstwa – 4

remisy – 3

porażki – 7

Żak drużyna uczestniczyła w turniejach organizowanych przez kluby, w których działają takie zespoły. Trenerem drużyny Łukasz Ziętal

 

 

 

 

Zawodnikom wszystkich drużyn Wiernej, trenerom dziękujemy za godne reprezentowanie barw Naszego Klubu.

DZIĘKUJEMY !!!

Przewiń do góry