Porażka z Avią

Wierna Małogoszcz – Avia Świdnik 1:3 (1:2)
Bramki: 1:0 Michał Smolarczyk 19, 1:1 Adam Nowak 21, 1:2 Patryk Czułowski 25, 1:3 Wojciech Białek 57 z karnego. Wierna: Marzec  – Krzeszowski, Grunt, Michał Kołodziejczyk, Wijas (63. Borowski) – Krzyżyk (46. Kraus), Czarnecki, Hajduk, B. Trybek (60. Rak ) – Kowalski, Smolarczyk.
Porażką zakończył się mecz z Avią Świdnik. W naszej drużynie brakowało dziś Foksy, Bały, Malinowskiego i Marcina Kołodziejczyka. Zwłaszcza brak naszego kapitana był bardzo widoczny w jakości gry. Pierwszą bramkę strzelił Smolarczyk po wrzutce z rzutu wolnego Hajduka. Niestety w odstępie paru minut goście wychodzą na prowadzenie po katastrofalnych błędach indywidualnych naszych graczy. W drugiej połowie Wijas fauluje w polu karnym i Białek pewnie wykorzystuje jedenastkę. W kolejnych minutach stwarzamy sobie sytuacje bramkowe. Dwukrotnie przed szansą staje Kraus. Za pierwszym razem obrońcy wybijają zmierzającą do bramki piłkę, za drugim po jego uderzeniu bramkarz odbija piłkę na poprzeczkę. Kolejną sytuację marnuje Smolarczyk, który w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza gości. Goście też mieli swoje sytuacje na podwyższenie wyniku jednak dwukrotnie nie trafiali w bramkę.