Pierwszy mecz kontrolny Wiernej

[gdlr_heading tag=”h3″ size=”32px” color=”#ffffff” background=”#8ed345″ font_weight=”bold”]Wierna – Ceramika Paradyż   0 : 1  (0 : 1)[/gdlr_heading]

Wierna – I połowa : Gugulski, Krzeszowski, Łebek, Kołodziejczyk Michał, Borowski, Bała, Bugno, Czarnecki, Kołodziejczyk Marcin, Kupczyk, Krzyżyk

II połowa : Kosik, Kupczyk, Kołodziejczyk Michał, Bała, Malinowski, Miśta, Kołodziejczyk Marcin, Czarnecki, Kraus, Gągorowski, Cygan

W pierwszym sparingu naszym przeciwnikiem była czołowa drużyna z ligi łódzkiej KS Ceramika Paradyż. Jedyna bramka padła już w 40 sekundzie, gdy nasz zespół dał się zaskoczyć graczom gości. W pierwszej połowie przewagę mieli zawodnicy przyjezdni. Po przerwie nasza gra wyglądała lepiej. Okazje do wyrównania mieli Cygan i Bała jednak ich strzały były minimalnie niecelne. W naszym zespole debiuty zaliczyli Kamil Cygan i Jakub Kosik.