Orlęta Radzyń Podlaski vs Wierna Małogoszcz

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ]Orlęta Radzyń Podlaski – Wierna Małogoszcz 1 : 0 [/gdlr_heading]

Bramka: Majewski 88′

Wierna: Marzec – Krzeszowski, Bała, Grunnt, Mi. Kołodziejczyk, Krzyżyk (64′ Malinowski), Czarnecki, Hajduk, Kowalski, Ma. Kołodziejczyk, Smolarczyk (84′ Rak).

Porażką zakończył się wyjazd do Radzynia Podlaskiego. Nasza drużyna długimi okresami lepiej prezentowała się na boisku jednak jeden z nielicznych błędów w obronie zadecydował o przegranej. Pierwsze minuty należały do Wiernej. Często gościliśmy pod bramką gospodarzy i stwarzaliśmy zagrożenie głównie po stałych fragmentach wykonywanych przez Marcina Kołodziejczyka. W 10′ blisko powodzenia był Smolarczyk, któremu niewiele brakło by dosięgnąć piłkę po akcji Kowalskiego. Na zakończenie pierwszej połowy doskonałej sytuacji nie wykorzystał Krzyżyk, który w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza Orląt. Początek drugiej połowy należał do gospodarzy. W 59′ Marzec broni strzał gracza orląt w sytuacji jeden na jeden. W następnych minutach odzyskaliśmy kontrolę nad meczem. Bliscy powodzenia byli Hajduk i Kołodziejczyk Michał jednak minimalnie uderzali obok słupka. W 70′ doskonałej sytuacji nie wykorzystuje Bała nie trafiając do pustej bramki. To co nie udało się naszym graczom udało się gospodarzom. W końcówce meczu strzałem z pola karnego Majewski rozstrzyga losy meczu.
W najbliższą środę o godzinie 17.30 w kolejnym meczu III ligi w Małogoszczu będziemy gościć drużynę Resovi Rzeszów