Festiwal bramkowy na Podlasiu

Podlasie Biała Podlaska – Wierna   5 : 3 (1 : 1)

Bramki dla Wiernej : 45’+,71′ Bartek Wijas, 77′ Michał Bała (k)

Wierna : Marzec, Krzeszowski, Bałą, Michał Kołodziejczyk, Foksa (58’ Dudek), Wijas, Czarnecki, Mularczyk, Zawadzki, Paprocki (74’ Miśta), Rogula (81’ Gągorowski)

W dzisiejszym meczu licznie zgromadzeni kibice w białej Podlaskiej aż osiem bramek. Do przerwy był remis 1 : 1 a wyrównującą brankę dla nas zdobył Wijas po podaniu Paprockiego. W drugiej połowie tracimy trzy bramki w cztery minuty. Nasza drużyna odpowiedziała dwoma trafieniami. Najpierw znów po podaniu Paprockiego bramkę zdobył Wijas a następnie w polu karnym faulowany był Rogula. Karnego pewnie wykorzystał Bała. Debiuty w tym meczu zanotowali Mikołaj Dudek i Bartłomiej Miśta. Nasz zespół był bardzo osłabiony. Do kontuzjowanych zawodników dołączyło pięciu chłopaków, którzy od jutra będą zdawać matury i ze względu na długą podróż do Białej Podlaskiej nie było możliwości by zagrali w tym meczu.

Wszystkim naszym zawodnikom zdającym jutro maturę życzymy powodzenia !!!