Ceramika Paradyż vs Wierna Małogoszcz – kolejny sprawdzian

[gdlr_heading tag=”h2″ size=”40px” color=”#ffffff” background=”#91d549″ ] Ceramika Paradyż – Wierna 3:1 (1:1)[/gdlr_heading]
Bramka: Smolarczyk 26′
Wierna: Gugulski (46′ Marzec) – Krzeszowski, Grunt, Kołodziejczyk Michał, Foksa – Malinowski (46′ Łebek), Bała, Czarnecki, Hajduk – Krzyżyk (77′ Kraus), Smolarczyk (68′ Malinowski)
W mocno okrojonym składzie przystąpiła nasza drużyna do sparingu z Ceramiką Paradyż. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando naszego zespołu. W 26′ wyszliśmy na prowadzenie po bramce Smolarczyka. Strzelec bramki jeszcze trzykrotnie w tej części meczu mógł podwyższyć rezultat jednak zabrakło precyzji. Niestety w ostatniej akcji pierwszej połowy gospodarze doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie dały znać braki kadrowe. Nasza drużyna opadała z sił co umiejętnie wykorzystała Ceramika. My w tej części meczu stworzyliśmy dwie sytuacje. Jednak strzał Smolarczyka obronił bramkarz a uderzenie z 25 metrów Krzeszowskiego minimalnie minęło bramkę. W 77′ po dwuletniej przerwie spowodowaną kontuzją pojawił się Bartłomiej Kraus, który powoli wraca do zdrowia.
Kolejny sparing rozegramy w środę 27 lipca o godzinie 18.00 ze Zdrojem Busko.